Na stadionie Stade de l'Aube dnia 2022-04-17 13:00 odbył się mecz pomiędzy Estac Troyes i Strasbourg zakończony wynikiem 1-1

Estac Troyes - Strasbourg 1-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Estac Troyes a Strasbourg zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-17 13:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 32. Zmierzyły się Estac Troyes i Strasbourg.

Gole strzelali: H. Diallo 56' 0-1 F. Tardieu 85' 1-1

Żółte kartki Estac Troyes: Tristan Dingomé 90'

Żółte kartki Strasbourg: Alexander Djiku 44' Habib Diarra 61'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Nice i Lille. Kolejno natomiast Strasbourg z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Paris Saint Germain.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Tristan Dingomé Alexander Djiku nieustannie gwarantują fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Nieustannie obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe asysty czy bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż zmagania nas męczą. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Estac Troyes i Strasbourg jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade de l'Aube.