Mecz Estac Troyes vs Toulouse zakończony wynikiem 0-3

Estac Troyes vs Toulouse, wynik końcowy 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Estac Troyes a Toulouse wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Dnia 2022-08-14 13:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 2 pomiędzy Estac Troyes a Toulouse.

Gole strzelali: Y. Larouci 36' 0-1 Rafael Ratão 54' 0-2 Z. Aboukhlal R. Healey 85' 0-3 A. Onaiwu

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouamé 42' Florian Tardieu 74'

Żółte kartki Toulouse: Thijs Dallinga 30'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Toulouse:

Główny arbiter meczu - Marc Bollengier, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Monaco. Kolejno natomiast Toulouse z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Paris Saint Germain.

Kibice śledzą poczynania ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych napastników i obrońców futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Rominigue Kouamé Thijs Dallinga systematycznie gwarantują wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bardzo zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że zmagania nudzą kibica. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne bramki czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1. Estac Troyes i Toulouse jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade de l'Aube.