Mecz Estac Troyes - Paris Saint Germain zakończony wynikiem 1-3 dnia 2023-05-07 18:45

W dniu 2023-05-07 18:45 na stadionie Stade de l'Aube odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Estac Troyes a Paris Saint Germain.

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes oraz Paris Saint Germain wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Gole strzelali: K. Mbappé 8' 0-1 Vitinha 59' 0-2 X. Chavalerin 83' 1-2 P. Yade Fabián Ruiz 86' 1-3

Żółte kartki Estac Troyes: Mama Baldé 45'

Żółte kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Angers a Paris Saint Germain z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Auxerre i Strasbourg.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą bardzo fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Mama Baldé nieprzerwanie serwują własnym stałym kibicom wiele emocji. Zmagania między graczami ligowymi okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż spotkania nie są interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy przechodzące do historii asysty czy gole, ostre faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Estac Troyes oraz Paris Saint Germain oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade de l'Aube.