Spotkanie Estac Troyes vs Angers zakończone wynikiem 3-1

Estac Troyes vs Angers, wynik końcowy 3-1. Dnia 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Estac Troyes oraz Angers.

Pierwsza połowa spotkania między Estac Troyes i Angers zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: R. Ripart 12' 1-0 Rony Lopes Mama Baldé 61' 2-0 R. Kouamé L. Diony 67' 2-1 W. Taibi W. Odobert 82' 3-1 P. Yade

Żółte kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 31' Adil Rami 45'

Żółte kartki Angers: Batista Mendy 11' Batista Mendy 21' Waniss Taibi 71'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Angers: Batista Mendy 21'

Główny arbiter spotkania to Stephanie Frappart, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Estac Troyes stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Lens. Kolejno natomiast Angers z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Montpellier.

Kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Yoann Salmier Batista Mendy bardzo często zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wiele wrażeń. Przyciągające uwagę walki między drużynami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że potyczki nie są interesujące. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Estac Troyes i Angers i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de l'Aube.