Lens kontra Estac Troyes, wynik meczu: 1-0

Dnia 2022-09-09 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Lens a Estac Troyes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lens i Estac Troyes zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: K. Danso 39' 1-0 P. Frankowski

Żółte kartki Lens: Łukasz Poręba 40' Jimmy Cabot 77'

Żółte kartki Estac Troyes: Florian Tardieu 77'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Lens stawi czoła Nantes, następne spotkania z drużynami Lyon i Lille. Kolejno natomiast Estac Troyes podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Nice.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Łukasz Poręba Florian Tardieu raz za razem zagwarantowały swoim stałym miłośnikom wiele wspaniałych przeżyć. Obserwujemy spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami są bardzo bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, że spotkania przynudzają. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze futbolowe ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Lens i Estac Troyes z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.