Angers - Estac Troyes, wynik spotkania - 2-1

Angers - Estac Troyes, wynik 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Angers a Estac Troyes zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-01-23 14:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Angers i Estac Troyes.

Gole strzelali: B. Dominguès 11' 0-1 T. Mangani 26' 1-1 T. Mangani 37' 2-1

Żółte kartki Angers: Waniss Taibi 88'

Żółte kartki Estac Troyes: Giulian Biancone 36' Yoann Salmier 56' Gauthier Gallon 89'

Czerwone kartki Angers:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter meczu - Romain Lissorgue, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Angers stawi czoła Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Marseille i Strasbourg. Kolejno natomiast Estac Troyes z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Rennes.

Wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze jak Waniss Taibi Giulian Biancone często gwarantują wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zażarte, nie często bywa, iż są to widowiska drętwe. Często trafiamy na spektakularne asysty i gole, ostre faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Angers i Estac Troyes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade Raymond-Kopa.