Estac Troyes - Lille, wynik meczu: 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Estac Troyes a Lille zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-06-03 19:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Estac Troyes a Lille.

Gole strzelali: B. Diakité 52' 0-1 J. Bamba Rony Lopes 72' 1-1 T. Baldé

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Lille: Benjamin André 15' Gabriel Gudmundsson 26' Angel Gomes 32' Adam Ounas 55'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lille:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Estac Troyes zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Lille z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Benjamin André nierzadko zaserwowały wyśmienitym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki między graczami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Systematycznie obserwujemy spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Estac Troyes i Lille oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade de l'Aube.