Spotkanie Estac Troyes vs Nantes zakończone wynikiem 0-0

Pierwsza część spotkania między Estac Troyes i Nantes zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-12-28 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 16 pomiędzy Estac Troyes a Nantes.

Gole strzelali:

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Nantes: Jean-Charles Castelletto 15' Fabien Centonze 79'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Estac Troyes stawi czoła Strasbourg, następne spotkania z drużynami Lille oraz Marseille natomiast Nantes zmierzy się z Auxerre. Następne mecze zagra z drużynami Caen oraz Lyon.

Kibice śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Jean-Charles Castelletto wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki między zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania nudne. Regularnie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Estac Troyes i Nantes w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stade de l'Aube.