Dnia 2022-02-06 14:00 na stadionie Stade de l'Aube miał miejsce mecz między Estac Troyes i Metz: wynik końcowy 0-0

Estac Troyes vs Metz, wynik 0-0. W dniu 2022-02-06 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes i Metz.

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes a Metz wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouame 45'

Żółte kartki Metz: Ibrahim Amadou 40' Boubacar Traore 42'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Metz:

Sędzią głównym tego spotkania był Mikael Lesage, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Rennes i Marseille. Kolejno natomiast Metz z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Nantes.

Coraz częściej wierni kibice śledzą interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Rominigue Kouame Ibrahim Amadou wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele wrażeń. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że mecze męczą fana. Trafiamy na wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Estac Troyes i Metz i ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade de l'Aube.