Dnia 2022-03-12 20:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz Estac Troyes vs Nantes: końcowy wynik 1-0

Estac Troyes vs Nantes zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Estac Troyes a Nantes wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-03-12 20:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes i Nantes.

Gole strzelali: I. Ugbo 43' 1-0 X. Chavalerin

Żółte kartki Estac Troyes: Abdu Conte 47'

Żółte kartki Nantes: Moses Simon 63'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Nantes:

Główny sędzia spotkania to Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Reims i Monaco. Kolejno natomiast Nantes zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Stade Brestois 29.

Oddani kibice futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Abdu Conte Moses Simon nieprzerwanie gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na książkowe gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Estac Troyes oraz Nantes w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.