Montpellier - Estac Troyes, wynik spotkania 0-1

Montpellier - Estac Troyes wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Montpellier a Estac Troyes wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-01-19 18:00 na stadionie Stade de la Mosson rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Montpellier i Estac Troyes.

Gole strzelali: X. Chavalerin 74' 0-1 G. Rodrigues

Żółte kartki Montpellier: Florent Mollet 38' Arnaud Souquet 58' Joris Chotard 66' Stephy Mavididi 68' Jordan Ferri 87'

Żółte kartki Estac Troyes: Giulian Biancone 21'

Czerwone kartki Montpellier: Teji Savanier 63'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter meczu to Jeremy Stinat, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Montpellier zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Lille. Kolejno natomiast Estac Troyes z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Rennes.

Oddani kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Florent Mollet Giulian Biancone nieustannie gwarantują własnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się idealne asysty i gole, ostre faule gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Warto więc oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Montpellier oraz Estac Troyes i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stade de la Mosson.