Spotkanie Estac Troyes kontra Lens, wynik końcowy 1-3

Estac Troyes kontra Lens, wynik 1-3. W dniu 2022-05-14 19:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 37. Zmierzyły się Estac Troyes oraz Lens.

Pierwsza część spotkania między Estac Troyes a Lens zakończyła się 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: G. Biancone 14' 1-0 K. Danso 42' 1-1 A. Kalimuendo-Muinga 45' 1-2 J. Clauss J. Clauss 71' 1-3

Żółte kartki Estac Troyes: Issa Kaboré 9'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 19' Przemysław Frankowski 78'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Lorient, następne spotkania z drużynami Monaco oraz natomiast Lens z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia w lidze Ligue 1. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Issa Kaboré Facundo Medina częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Często obserwujemy zapadające w pamięć gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między piłkarzami ligowymi są nader zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki mało interesujące. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Estac Troyes i Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.