Spotkanie Estac Troyes - Angers, wynik 1-1

Dnia 2021-09-26 13:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Estac Troyes a Angers.

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes i Angers wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Mama Baldé 22' 1-0 G. Biancone T. Mangani 65' 1-1

Żółte kartki Estac Troyes: Xavier Chavalerin 8' Gerson Rodrigues 20' Jimmy Giraudon 63' Jimmy Giraudon 90'

Żółte kartki Angers: Mohamed-Ali Cho 1' Sofiane Boufal 80'

Czerwone kartki Estac Troyes: Jimmy Giraudon 90'

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Nantes, następne spotkania z drużynami Nice oraz Reims. Kolejno natomiast Angers z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Saint Etienne.

Bardzo często liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Xavier Chavalerin Mohamed-Ali Cho nieprzerwanie serwują kapitalnym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między graczami z ligi są bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze drętwe. Często trafiamy na książkowe bramki i asysty, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Estac Troyes i Angers z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stade de l'Aube.