Estac Troyes kontra Lyon, wynik meczu - 1-3

W dniu 2023-02-04 18:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Estac Troyes a Lyon.

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes a Lyon wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: B. Barcola 43' 0-1 M. Caqueret R. Cherki 59' 0-2 J. Lepenant Rony Lopes 62' 1-2 A. Bruus A. Lacazette 90' 1-3 H. Aouar

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Lyon: Nicolás Tagliafico 25'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Estac Troyes stanie naprzeciw Reims, następne spotkania z drużynami Montpellier i Ajaccio a Lyon z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Auxerre.

Liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi bardzo ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Nicolás Tagliafico często sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Niesamowite potyczki między zawodnikami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki nudne. Stale trafiamy na idealnie wyliczone asysty i gole, nieczyste faule kończące się żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Estac Troyes oraz Lyon w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.