Estac Troyes kontra Lorient, wynik spotkania: 2-2

W dniu 2022-10-23 13:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 12 pomiędzy Estac Troyes a Lorient.

Pierwsza połowa spotkania między Estac Troyes a Lorient zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: J. Laporte 34' 1-0 S. Diarra 50' 1-1 B. Innocent Rony Lopes 61' 2-1 Q. Boisgard 81' 2-2 S. Doucouré

Żółte kartki Estac Troyes: Jackson Porozo 27' Mateusz Lis 65'

Żółte kartki Lorient:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lorient:

Główny sędzia spotkania - Marc Bollengier, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Estac Troyes stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Auxerre i Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Lorient zmierzy się z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Strasbourg.

Dzisiaj oddani fani śledzą poczynania ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Jackson Porozo nieustannie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Zmagania między drużynami są niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe gole i asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Estac Troyes i Lorient jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade de l'Aube.