Mecz Estac Troyes vs Saint Etienne dnia 2021-11-21 14:00 na stadionie Stade de l'Aube - końcowy wynik 0-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Estac Troyes i Saint Etienne wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-11-21 14:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Estac Troyes i Saint Etienne.

Gole strzelali: M. Trauco 60' 0-1 R. Boudebouz

Żółte kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 21'

Żółte kartki Saint Etienne: Adil Aouchiche 36' Zaydou Youssouf 48' Mickael Nade 75' Etienne Green 90'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Estac Troyes zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Lorient i Lille. Kolejno natomiast Saint Etienne z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Rennes.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Yoann Salmier Adil Aouchiche nieraz zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania między graczami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się, że widowiska męczą. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1. Estac Troyes i Saint Etienne jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stade de l'Aube.