Na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz Estac Troyes kontra Reims zakończony wynikiem 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Estac Troyes i Reims wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-10-02 13:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes i Reims.

Gole strzelali: F. Balogun 12' 0-1 J. Ito W. Odobert 51' 1-1 J. Ito 54' 1-2 A. Flips J. Porozo 90' 2-2

Żółte kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 19' Gauthier Gallon 57' Andreas Bruus 83' Erik Palmer-Brown 90'

Żółte kartki Reims: Ibrahim Diakité 90' Emmanuel Agbadou 90'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Reims: Junya Ito 56'

Główny sędzia spotkania to Benoit Millot, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Ajaccio i Lorient. Kolejno natomiast Reims zmierzy się z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Auxerre.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych napastników i obrońców drużyny piłkarskie i piłkarze jak Yoann Salmier Ibrahim Diakité wielokrotnie zaserwowały kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy graczami z ligi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska nużące. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskiej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Estac Troyes i Reims oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade de l'Aube.