Estac Troyes kontra Stade Brestois 29, wynik spotkania 1-1

Pierwsza część spotkania między Estac Troyes oraz Stade Brestois 29 zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes i Stade Brestois 29.

Gole strzelali: F. Honorat 5' 0-1 J. Duverne A. Rami 80' 1-1

Żółte kartki Estac Troyes: Jessy Moulin -5' Jessy Moulin -5' Issa Kabore 13'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 22' Steve Mounié 54'

Czerwone kartki Estac Troyes: Jessy Moulin -5'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny arbiter spotkania - J. Hamel. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Estac Troyes stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Lyon i Angers a Stade Brestois 29 podejmie Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Paris Saint Germain.

Fani futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Jessy Moulin Christophe Herelle systematycznie sprawiają wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że zmagania nas nudzą. Obserwujemy bezwzględne faule, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazoglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Estac Troyes oraz Stade Brestois 29 jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.