Mecz Metz kontra Estac Troyes zakończony wynikiem 0-2

Metz kontra Estac Troyes, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Metz i Estac Troyes wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2021-09-12 13:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Metz a Estac Troyes.

Gole strzelali: G. Rodrigues 50' 0-1 X. Chavalerin X. Chavalerin 84' 0-2 T. Dingome

Żółte kartki Metz: H. Maiga 33' N. De Preville 63'

Żółte kartki Estac Troyes: K. Azamoum 57'

Czerwone kartki Metz:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gaillouste. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Metz stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Estac Troyes z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Angers.

Wierni kibice futbolu śledzą ciekawe starcia w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak H. Maiga K. Azamoum stale sprawiają fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki między graczami ligowymi są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze piłkarskie ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Metz i Estac Troyes w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Saint-Symphorien.