Dnia 2022-04-03 13:00 na obiekcie Stade de l'Aube miał miejsce mecz Estac Troyes - Reims - 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Estac Troyes i Reims wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-03 13:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Estac Troyes a Reims.

Gole strzelali: R. Ripart 90' 1-0 Mama Baldé

Żółte kartki Estac Troyes: Erik Palmer-Brown 74'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 9' Azor Matusiwa 35' Azor Matusiwa 54' Maxime Busi 80'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Reims: Azor Matusiwa 54'

Główny sędzia spotkania - Ruddy Buquet, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Clermont Foot natomiast Reims z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier oraz Lille.

Liczni kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Erik Palmer-Brown Yunis Abdelhamid systematycznie sprawiają fantastycznym sympatykom wiele emocji. Nieprzerwanie natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż spotkania przynudzają. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Estac Troyes i Reims i ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade de l'Aube.