Spotkanie między Marseille oraz Estac Troyes zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-11-28 19:45 na stadionie Orange Vélodrome

Marseille kontra Estac Troyes 1-0. W dniu 2021-11-28 19:45 na obiekcie sportowym Orange Vélodrome rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 15 pomiędzy Marseille a Estac Troyes.

Pierwsza połowa meczu między Marseille oraz Estac Troyes zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Pol Lirola 74' 1-0 D. Payet

Żółte kartki Marseille: Pape Gueye 16'

Żółte kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 10' Florian Tardieu 17' Youssouf Koné 43' Gerson Rodrigues 59'

Czerwone kartki Marseille:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny arbiter spotkania to Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Marseille zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Lokomotiv Moscow natomiast Estac Troyes z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Bordeaux.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Pape Gueye Yoann Salmier wielokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe gole czy asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Interesujące zmagania między zawodnikami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to potyczki mało interesujące. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1. Marseille oraz Estac Troyes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Orange Vélodrome.