Mecz Ajaccio vs Estac Troyes, wynik 2-1

Ajaccio vs Estac Troyes 2-1. Dnia 2023-02-26 14:00 na obiekcie sportowym Stade François Coty rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 25 pomiędzy Ajaccio a Estac Troyes.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Ajaccio a Estac Troyes zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Mama Baldé 23' 0-1 Y. Bela?li 62' 1-1 M. El Idrissy 68' 2-1 R. Hamouma

Żółte kartki Ajaccio: Clement Vidal 51' Vincent Marchetti 76'

Żółte kartki Estac Troyes: Mama Baldé 71' Mama Baldé 76'

Czerwone kartki Ajaccio:

Czerwone kartki Estac Troyes: Mama Baldé 76'

Sędzią głównym tego spotkania był Marc Bollengier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ajaccio stawi czoła Reims, następne spotkania z drużynami Montpellier i Monaco natomiast Estac Troyes zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Stade Brestois 29.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Clement Vidal Mama Baldé raz za razem zagwarantowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne asysty czy bramki dodające smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż widowiska nas nudzą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Ajaccio oraz Estac Troyes z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade François Coty.