Dnia 2023-02-19 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Estac Troyes i Montpellier: wynik 0-1

Estac Troyes vs Montpellier, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-02-19 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Estac Troyes a Montpellier.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Estac Troyes a Montpellier zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: W. Khazri 90' 0-1

Żółte kartki Estac Troyes: Lucien Agoumé 8' Xavier Chavalerin 81'

Żółte kartki Montpellier: Joris Chotard 57'

Czerwone kartki Estac Troyes: Papa Ndiaga Yade 67'

Czerwone kartki Montpellier: Teji Savanier 73'

Główny arbiter spotkania - Benoît Bastien, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Estac Troyes zmierzy się już z Ajaccio, następne spotkania z drużynami Monaco i Lorient. Kolejno natomiast Montpellier z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Ajaccio.

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Lucien Agoumé Joris Chotard nieraz zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się niezwykłe asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż widowiska nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1. Estac Troyes oraz Montpellier oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade de l'Aube.