Spotkanie Clermont Foot kontra Estac Troyes zakończone wynikiem 1-3 na stadionie Stade Gabriel Montpied dnia 2022-09-18 13:00

 

Po pierwszej połowie meczu między Clermont Foot i Estac Troyes wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2022-09-18 13:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Clermont Foot i Estac Troyes.

Gole strzelali: J. Gastien 3' 1-0 M. Saračević Mama Baldé 23' 1-1 Mama Baldé 54' 1-2 W. Odobert R. Ripart 83' 1-3 Mama Baldé

Żółte kartki Clermont Foot:

Żółte kartki Estac Troyes: Andreas Bruus 46' Lucien Agoumé 51' Papa Ndiaga Yade 52'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Clermont Foot stawi czoła Ajaccio, następne spotkania z drużynami Auxerre i Monaco. Kolejno natomiast Estac Troyes zmierzy się z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Ajaccio.

Mnóstwo fanów futbolu z dużym zapałem śledzi starcia ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Andreas Bruus nieustannie zapewniają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między piłkarzami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że spotkania nudzą kibica. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul, efektowne asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1. Clermont Foot i Estac Troyes i ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Gabriel Montpied.