Dnia 2022-05-21 19:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się mecz pomiędzy Lorient oraz Estac Troyes: 1-1

Lorient kontra Estac Troyes, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lorient i Estac Troyes wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-05-21 19:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Lorient a Estac Troyes.

Gole strzelali: Y. Touzghar 22' 0-1 R. Ripart A. Laurienté 74' 1-1 Dango Ouattara

Żółte kartki Lorient: Thomas Monconduit 60' Armand Lauriente 90'

Żółte kartki Estac Troyes: Renaud Ripart 65' Yasser Larouci 78'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Estac Troyes: Issa Kaboré 85'

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Lorient zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz a Estac Troyes z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Thomas Monconduit Renaud Ripart nieraz zapewniły fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, spektakularne bramki oraz asysty zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki pomiędzy drużynami są zagorzałe, nie często bywa, że widowiska przynudzają. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Lorient i Estac Troyes w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.