Spotkanie Paris Saint Germain kontra Estac Troyes zakończone wynikiem 2-2 dnia 2022-05-08 18:45

 

Pierwsza połowa meczu między Paris Saint Germain i Estac Troyes zakończyła się wynikiem 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-05-08 18:45 na obiekcie sportowym Parc des Princes rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 36 pomiędzy Paris Saint Germain a Estac Troyes.

Gole strzelali: Marquinhos 6' 1-0 Á. Di María Neymar 25' 2-0 I. Ugbo 30' 2-1 F. Tardieu 49' 2-2

Żółte kartki Paris Saint Germain: Neymar 66'

Żółte kartki Estac Troyes: Renaud Ripart 66' Rominigue Kouamé 82'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny sędzia spotkania - Brisard Jerome, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Paris Saint Germain stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Metz oraz Lens a Estac Troyes z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki ligi Ligue 1. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Neymar Renaud Ripart systematycznie sprawiają swoim wiernym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Ustawicznie obserwujemy efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między piłkarzami są zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to mecze mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Paris Saint Germain i Estac Troyes z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Parc des Princes.