Mecz Estac Troyes kontra Lille, wynik końcowy 3-0

Estac Troyes kontra Lille, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-05-01 11:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes i Lille.

Pierwsza połowa meczu między Estac Troyes a Lille zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: F. Tardieu 43' 1-0 I. Ugbo 55' 2-0 F. Tardieu 86' 3-0

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Lille: Benjamin André 43' Renato Sanches 50' Renato Sanches 50' Sven Botman 54' Gabriel Gudmundsson 61'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lille: Renato Sanches 50' Burak Yılmaz 68'

Sędzią głównym tego spotkania był W. Delajod. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Lens i Lorient. Kolejno natomiast Lille podejmie Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Rennes.

Bardzo często wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Benjamin André stale serwują wspaniałym kibicom mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami zdarzają się nader zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że widowiska przynudzają. Często trafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, widowiskowe asysty czy bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Estac Troyes i Lille z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade de l'Aube.