Mecz pomiędzy Estac Troyes i Marseille zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stade de l'Aube dnia 2022-02-27 16:05

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Estac Troyes i Marseille zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-02-27 16:05 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes i Marseille.

Gole strzelali: D. Payet 28' 0-1 Y. Touzghar 90' 1-1 Y. Koné

Żółte kartki Estac Troyes: Mama Baldé 27' Adil Rami 36' Florian Tardieu 36' Abdu Conte 49' Giulian Biancone 90'

Żółte kartki Marseille: Valentin Rongier 11' Dimitri Payet 55' Pau López 85'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Marseille:

Główny arbiter spotkania - Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Estac Troyes stawi czoła Bordeaux, następne spotkania z drużynami Nantes i Saint Etienne. Kolejno natomiast Marseille z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami FC Basel 1893 i Stade Brestois 29.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Mama Baldé Valentin Rongier nieustannie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na przepiękne bramki oraz asysty, bezwzględne faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że są to spotkania drętwe. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Estac Troyes i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade de l'Aube.