Mecz Estac Troyes vs Lyon, wynik końcowy 0-1

Estac Troyes vs Lyon, wynik 0-1. W dniu 2022-01-16 16:05 na stadionie Stade de l'Aube odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes i Lyon.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Estac Troyes oraz Lyon zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Dembélé 33' 0-1

Żółte kartki Estac Troyes: Gerson Rodrigues -3' Jimmy Giraudon 65'

Żółte kartki Lyon: Malo Gusto 85'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Brisard Jerome, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Estac Troyes stawi czoła Montpellier, następne spotkania z drużynami Angers i Metz. Kolejno natomiast Lyon zmierzy się z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Nice.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Gerson Rodrigues Malo Gusto nieustannie serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na niezwykłe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1. Udział takich popularnych drużyn jak Estac Troyes oraz Lyon z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade de l'Aube.