Mecz pomiędzy Estac Troyes oraz Bordeaux zakończony wynikiem 1-2 dnia 2021-12-12 14:00 na stadionie Stade de l'Aube

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Estac Troyes a Bordeaux zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-12 14:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Estac Troyes a Bordeaux.

Gole strzelali: X. Chavalerin 28' 1-0 O. El Hajjam Y. Salmier 30' 1-1 Hwang Ui-Jo 54' 1-2 R. Oudin

Żółte kartki Estac Troyes: Florian Tardieu 35' Oualid El Hajjam 57' Giulian Biancone 90'

Żółte kartki Bordeaux: Fransérgio 66' Tom Lacoux 86' Jimmy Briand 90'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Estac Troyes stanie naprzeciw Nancy, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Montpellier. Kolejno natomiast Bordeaux z Les Jumeaux M'Zouasia. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Marseille.

Bardzo często liczni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Florian Tardieu Fransérgio stale sprawiają wspaniałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się przepiękne asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy graczami bywają zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze usypiające. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1. Estac Troyes i Bordeaux jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stade de l'Aube.