Spotkanie Estac Troyes - Rennes zakończone wynikiem 2-2

Estac Troyes - Rennes zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza część spotkania między Estac Troyes a Rennes zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-10-31 14:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 12. Zmierzyły się Estac Troyes i Rennes.

Gole strzelali: N. Aguerd 9' 0-1 B. Bourigeaud A. Rami 38' 1-1 T. Dingomé T. Dingomé 40' 2-1 R. Ripart M. Terrier 81' 2-2

Żółte kartki Estac Troyes:

Żółte kartki Rennes: Kamaldeen Sulemana 30'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter spotkania - Jeremy Stinat, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Marseille a Rennes zmierzy się z Mura. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Montpellier.

Oddani kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą starcia ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Kamaldeen Sulemana nader często zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele przeżyć. Trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, książkowe asysty czy gole dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między graczami z ligi są zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż spotkania nudzą kibica. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Estac Troyes oraz Rennes w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de l'Aube.